ترفند همیشگی تحریک تقاضا

تسنیم : رئیس اتحادیه صنف نمایشگاهداران و فروشندگان خودروی تهران گفت: متاسفانه بازار خودروهای تولید داخل در حال حاضر متلاطم و رشد قیمت‌ها نیز به‌صورت نجومی است. سعید موتمنی افزود: خوشبختانه بازار خودروهای وارداتی به سبب تشدید نظارت‌ها در حالت ثبات و آرامش به‌سر می‌برد. وی ادامه داد: ثبات و آرامش بازار خودروهای داخلی نیز در گرو نظارت کافی و عرضه مناسب است. موتمنی تصریح کرد: نمایندگان مجلس طی جلسه‌ای در چهار شنبه دو هفته گذشته به افزایش قیمت خودرو چراغ سبز نشان دادند تا به این ترتیب شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان دخالت نکند. وی گفت: بازار خودرو به این چراغ سبز مجلسی‌ها واکنش نشان داد و به تبع موجب رشد قیمت محصولات خودرویی در کشور شد. رئیس اتحادیه صنف نمایشگاهداران و فروشندگان خودروی تهران افزود: کاهش عرضه یکی از ترفندهای همیشگی برای افزایش قیمت یا پیش فروش خودروهاست. این روش ضمن ایجاد اختلاف فاحش بین قیمت کارخانه و بازار آزاد، موجبات هجوم مردم به خرید خودروهای داخلی با نرخ بالاتر را فراهم می‌کنند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
ناشناس 1397/5/27
از ماست که بر ماست
امین 1397/5/27
(( تا به این ترتیب شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان دخالت نکند ))
مگر ماشین زیر 45 میلیون توی بازار مونده ؟ که شورای رقابت بخواد قیمت روش بزاره
رضا 1397/5/27
جالبه همه می دونیم و همه هم از اینکارشون استقبال می کنیم،صف می کشیم خودروی رو که از رده خارجه شده رو با التماس بهمون بفروشند...ننگ بر این خفت،کی قراره به خودمون بیایم،تا کی گول خوردن و خندیدن؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران