اقتصادی و امن؛ درخشش نسل جدید تویوتا کرولا در تست تصادف

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
نسل جدید تویوتا کرولا موفق شده است تا در تست تصادف موسسه ANCAP پنج ستاره ایمنی را دریافت کند. کرولا که پر فروش ترین خودرو در بازار استرالیا است توانسته است در بخش حفاظت از سرنشین بزرگسال نمره‌ی 96 درصد و برای حفاظت از سرنشین کودک نمره 83 درصد را دریافت کند. نمره‌ی این خودرو در بخش حفاظت از عابر نیز 86 درصد و در بخش سیستم های کمکی ایمنی نیز نمره 76 درصد را دریافت کرده است.

تویوتا کرولا

تویوتا کرولا

کرولا در تست تصادف جانبی نیز عملکرد عالی از خود نشان داده و 8 نمره از 8 را دریافت کرده است. در تست تصادف از جلو با زاویه نیز نمره‌ی کرولا 7.31 و در تست تصادف کامل در جلو 7.57 را دریافت کرده است.

تویوتا کرولا

تویوتا کرولا

به گفته ی جیمز گوودوین مدیر ANCAP، تویوتا کرولا نشان داده است که خودروی بسیار ایمنی است. این خودرو که در کشور نیوزلند نیز پر فروش ترین خودرو است نظر خریدارانی را که به ایمنی اهمیت می دهند را به خود جلب خواهد کرد.
تویوتا در نسل جدید محصولات خود تلاش زیادی را برای بهبود ایمنی آنها کرده است و محصولات خود را به انواع سیستم های ایمنی کمکی نیز مجهز کرده است.
نظرات
 
 
 
Moein 1397/6/10
دمشون گرم. واسه ماها بودن ميگفتند ما خداییم زمین و زمانو بنده نبودن
خودروی ملی شونو! تازه با قیمت دلار!! و یورو به مردم حساب میکنند این بی انصافی ما
Sami 1397/6/10
چی میگه تو این مملکت زندگی نمیکردیم
پوریا 1397/6/10
نویسنده عزیز اینجا ایرانه اروپا و امریکا نیس این تیتر اشتباهه باید بنویسین «لاکچری و امن»

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران