وزیر نفت: افزایش قیمت بنزین در دستورکار وزارت نفت نیست

وزیر نفت، توضیحاتی پیرامون انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین ارائه کرد.
به نقل از خانه ملت، بیژن نامدار زنگنه درباره انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین، گفت: بنده نیز این موضوع را شنیده ام، اما گرانی قیمت بنزین در دستورکار وزارت نفت نیست.
وزیر نفت دولت دوازدهم، با بیان اینکه برخی اعضای اوپک در راستای حمایت از خواسته های آمریکا کار می کنند، تصریح کرد: برخی اعضای اوپک مصوبه نشست اخیر را به تفسیر رای می کنند که اقدامی نادرست است.
این عضو کابینه دولت دوازدهم، درباره اینکه آیا نشستی برای اقدامات کارشکنانه برخی اعضای اوپک برگزار می شود یا خیر، تصریح کرد: نیازی به تشکیل نشست در این موضوع نیست.
نظرات
 
 
 
ناشناس 1397/6/5
والا من یکی که دیگه یک کلمه از حرف های این مسئولین رو باور نمی کنم! چون هر موقع برگشتن گفتن که یه چیزی قرار نیست گرون بشه، بلافاصله چند برابر گرون شد! مثل حکایت بازار ارز و خودرو که قبل از عید می گفتن به هیچ عنوان افزایش پیدا نمی کنه! که چقدر هم دیدیم افزایش پیدا نکرد!!! اصولا حرف های این مسئولین مثل حکایت "برره" می مونه که "افعال معکوس" داشتن! یعنی هر چی بگن دقیقا برعکس در میاد، پس قیمت بنزین هم قطعا سر به فلک می کشه!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران