افزایش شدید قیمت خوراک روانکاران، شمارش معکوس برای انفجار قیمت روغن موتورهای ایرانی

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای به مدیران عامل شرکت های پالایش نفت نرخ پایه های فرآورده های ویژه در بورس شهریور ماه را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس این اطلاعیه قیمت لوبکات (خوراک روانکاران) با حدود 90 درصد افزایش مواجه بود و لوبکات سنگین از 20642 ریال مرداد ماه به 39334 ریال و لوبکات سبک از 21181 ریال مرداد ماه به 40360 ریال در شهریور ماه افزایش یافته است.
گفتنی است ، با افزایش حدود 90 درصدی قیمت ها باید شاهد افزایش قابل توجه قیمت انواع روغن موتور در آینده نزدیک در بازار و کاهش صادرات شرکت های تولید کننده روانکاران بود.

نرخ پایه های فرآورده های ویژه

نرخ پایه های فرآورده های ویژه

نظرات
 
 
 
افشین 1397/6/6
واقعا با عقل جور در نمیاد که سومین کشور نفتی جهان که نفت خودشو خودش استخراج می کنه قیمت محصولات نفتی خودش وابسته به قیمت ارز، اونم دلار باشه ! دلاری که پول رسمی کشور دشمن درجه یک شماست !!!!!
واقعا عجیبتر از این نمیشه چیزی پیدا کرد روی این کره خاکی !
Moein 1397/6/6
اينا ديگه تورم نیست، فلاکت مملکته
علی 1397/6/7
این مصوبه فعلا باطل شد و قیمت به شرایط قبل برگشت.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران