دوچرخه باید از لیست کالاهای لوکس خارج شود؛ امیدی برای گسترش حمل و نقل سبز در شرایط سخت

لیست کالاهای لوکس همواره مورد بحث و جدل گروه های مختلف بوده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آزاده دل مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران در آیین افتتاح نخستین نمایشگاه دوچرخه شهری و صنایع وابسته که روز سه‌شنبه برگزار شد، افزایش قیمت خودرو را امری مبارک برای استفاده بیشتر مردم از دوچرخه دانست و اظهار داشت: نباید نوسانات ارزی بر قیمت دوچرخه تاثیر گذار باشد، به همین منظور باید دوچرخه از لیست کالا‌های لوکس خارج شود.
نظرات
 
 
 
افشین 1397/6/8
تا همین لحظه نمیدونستم دوچرخه کالای لوکسه !!!!!!!!!! همین الان هم هر چی با منطق حساب می کنم نمیفهمم چطوری دوچرخه میتونه یک کالای لوکس باشه !!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به قول یاور طغرل فقید : خدایا توبه !
Arian 1397/6/8
سلام خدمت خودرو بانکی های عزیز.
یک سوال برای من پیش اومده و جالبه که هیچکدوم رو هم پاسخ نمیدید.
در این خبرتون نوشتید که دوچرخه ها جزو کالا های لوکس هستند ؛میشه بفرمایید کی بهتون این حرف رو
یاد داده و چرا اصلا نگفتید که کجا ای کلا رو جزو کالا های لوکس قرار دادند.خواهشا با اطلاعات کامل پیام بفرستید ، کالا قراره که از گمرک کشور وارد کشور بشه
و اونجا جزو کالاهای لوکس قرار بگیره؛ اگر منظورتون این بود که واقعا جای تاسف داره.
مدیونید اگر پاسخ سوال من رو ندید.
بهنام 1397/6/8
باشه
عماد 1397/6/8
به هر کی بگی تو کشورم دوچرخه کالای لوکس حساب میشه نه تنها بهت میخندن بلکه به جرم گفتن اراجیف بازداشتت میکنن
مهرداد 1397/6/9
کدوم...دوچرخه رو تشخیص داده ک کالای لوکسه!! اخه به سنگ بگی جر میخوره از تعجب !!
Alex 1397/6/9
من تا حالا فک می کردم دی اس و بوگوارد یه کالای لوکس محسوب می شن، نگو دوچرخه هم لوکس بوده و ما نمی دونستیم!!! عجب کشوری شده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران