با 10 سدان برتر جهان با قیمت برابر با هیوندای سوناتا LF در ایران آشنا شوید - بخش دوم

افرادی که بودجه خرید خودروهایی با قیمت حدود 40 هزار دلار را دارند از بازی جلو هستند! زیرا میانگین قیمت هر خودروی صفر کیلومتری که در سال 2018 معامله می شود حدود 35 هزار دلار است. بنابراین برای افرادی که بودجه آنها تا سقف 40 هزار دلار است گزینه های شگفت انگیزی وجود دارد.
با 40 هزار دلار می توان خودروهای رایج بازار که از نظر امکانات نسبتا مجهز هستند، سدان های اسپرت با لذت رانندگی بالا و خودروهای کوچک از برندهای لوکس را خریداری کرد. خریداران با انتخاب این گزینه ها از تنوع بسیار گسترده ای از فناوری، امکانات رفاهی، عملکرد و مصرف سوخت بهره مند می شوند. یک نکته خاص وجود دارد که خریداران با رعایت آن می توانند با بودجه ای که در اختیار دارند بهترین خودروی ممکن را انتخاب کنند. گاهی اوقات ممکن است خودرویی با قیمت کمتر و امکانات فراوان گزینه رضایت بخش تری نسبت به مدل پایه یک خودروی لوکس باشد که قیمت آن دقیقا با سقف بودجه خریدار برابر است.
با بودجه کمتر از 40 هزار دلار می توان سدان های بزرگ امریکایی یا سدان های متوسط اروپایی، کره ای و ژاپنی خریداری کرد. کل 10 سدانی که در این مقاله معرفی می شوند خودروهای سریعی هستند و می توانند رقابت نزدیکی با کوپه های اسپرت داشته باشند. تمام آنها به جز یک مورد (که بیشتر با هدف راحتی سواری ساخته شده است) هندلینگ و دینامیک رانندگی بالایی دارند. دو ماسل کار با موتورهای پرقدرت نیز در این فهرست حضور دارند. این سدان ها از نظر امکانات لوکس و سیستم های ایمنی در سطح مناسبی قرار دارند و حتی بعضی از آنها به صورت استاندارد یا بنابر سفارش مجهز به سیستم انتقال قدرت 4 چرخ محرک هستند که هم عملکرد خودرو را ارتقا می دهد و هم در شرایط آب و هوایی نامساعد تاثیر چشمگیری در حفظ تعادل خودرو دارد. تمام سدان های این مقاله حدودا در بازه قیمتی 35 تا 40 هزار دلار قرار دارند. در بخش قبلی این مقاله با 5 سدان برتر تا سقف 40 هزار دلار آشنا شدید. در این بخش 5 سدان برتر دیگر با قیمت کمتر از 40 هزار دلار معرفی می شوند.

6 – داج چارجر R/T Scat Pack مدل 2018
داج چارجر R/T Scat Pack مدل 2018

داج چارجر R/T Scat Pack مدل 2018

سدان های زیر 40 هزار دلار معمولا موتورهای بزرگی ندارند اما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که باور دارید هیچ جایگزینی برای حجم موتور وجود ندارد پیشنهاد می کنیم داج چارجر R/T مدل 2018 را بررسی کنید. مدل R/T Scat Pack این ماسل کار 4 در 39.995 دلار قیمت دارد.
مهمترین قسمت این خودرو موتور 6.4 لیتری V8 Hemi آن است که 485 اسب بخار قدرت و 645 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. اجزای فنی دیگری مانند ترمزهای برمبو، غربیلک فرمان به سبک خودروهای مسابقه ای و سیستم تعلیق با تنظیم اسپرت که به منظور ارتقای عملکرد در این خودرو نصب شده اند، مکمل قدرت رام نشدنی موتور این خودروی عضلانی هستند. علاوه بر این، داج چارجر R/T Scat Pack به تعدادی فناوری های لوکس مانند سیستم سرگرمی استاندارد با صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی، نرم افزارهای اندروید اتو، اپل کار پلی و بلوتوث مجهز است.

7 – جگوار XE 25t مدل 2018
جگوار XE 25t مدل 2018

جگوار XE 25t مدل 2018

جگوار XE یک سدان انگلیسی با قیمت کمتر از 40 هزار دلار است. این سدان اسپرت کوچک محصول برندی با نشان معروف یوزپلنگ وحشی است. موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ با 247 اسب بخار قدرت و 365 نیوتن متر گشتاور، سیستم انتخاب حالت های مختلف رانندگی، صندلی های جلو با قابلیت تنظیم برقی در 10 جهت، غربیلک فرمان چند منظوره با پوشش چرمی و سیستم سرگرمی با صفحه نمایش 8.0 از مزایای عمده این خودرو هستند. تمام این امکانات در یک پکیج شیک و زیبا با قیمت 35.725 دلار تقدیم خریداران می شود.
با پرداخت مبلغ 2500 دلار می توانید از سیستم 4 چرخ محرک جگوار که با هدف بهبود عملکرد خودرو تنظیم شده است بهره مند شوید و با پرداخت 1020 دلار مبلغ اضافه، مجموعه امکانات پکیج آب و هوای سرد را برای این خودرو انتخاب کنید و امکانات آن را تکمیل کنید. با اضافه کردن این پکیج و سیستم 4 چرخ محرک به این خودرو، از صندلی های مجهز به سیستم گرمایش، غربیلک فرمان با سیستم گرمکن، هندلینگ بهتر و شتاب 0 تا 60 مایل 5.8 ثانیه بهره مند می شوید.

8 – کرایسلر 300S مدل 2018
کرایسلر 300S مدل 2018

کرایسلر 300S مدل 2018

کرایسلر 300S مانند همتای خود داج چارجر با موتور V8 Hemi قابل سفارش است. انتخاب این موتور 3 هزار دلار به قیمت این خودرو اضافه می کند ولی قیمت 39.295 دلار باز هم کمتر از سقف بودجه تعیین شده در این مقاله است. علاوه بر این می توانید روی عملکرد این موتور 5.7 لیتری حساب کنید زیرا 363 اسب بخار قدرت و 534 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.
مزیت های کرایسلر 300S بسیار فراتر از عملکرد خالص است. با توجه به اینکه مدل S یکی از مدل های لوکس کرایسلر 300 است از امکانات لوکسی مانند صندلی های جلوی اسپرت با تزئینات چرم ناپا و مجهز به سیستم گرمایش، غربیلک فرمان چند منظوره با پوشش چرم و مجهز به شیفترهای تعویض دنده و سیستم سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی و نرم افزارهای اندروید اتو و اپل کار پلی برخوردار است.

9 – لکسوس ES350 مدل 2018
لکسوس ES350 مدل 2018

لکسوس ES350 مدل 2018

برند لکسوس دو نمونه از بهترین سدان ها با قیمت کمتر از 40 هزار دلار را ارائه می دهد. یکی از آنها لکسوس ES مدل 2018 است که یک خودروی لوکس است و دیگری مدل IS می باشد که یک سدان اسپرت است. با اینکه انتخاب هیچ یک از این دو خودرو اشتباه نیست ولی در این مقاله مدل لوکس تر ES را پیشنهاد می کنیم. مدل ویژه ES که مد نظر ماست ES350 است. این خودرو یک سدان متوسط لوکس است که 38.950 دلار قیمت دارد و از امکانات استانداردی مانند صندلی های جلو با قابلیت تنظیم برقی در 10 جهت، سیستم سرگرمی همراه با سیستم ناوبری بر پایه اپلیکیشن، چراغ های جلوی LED و مجموعه امکانات ایمنی Lexus Safety System پلاس برخوردار است که شامل کروز کنترل تطبیقی و سیستم ترمز اضطراری خودکار است.
علاوه بر این، می توانید امکانات مهم تری به این خودرو اضافه کنید و همچنان قیمت آن را زیر 40 هزار دلار نگه دارید. به عنوان مثال می توانید با اضافه کردن سیستم نمایش نقاط کور و سیستم هشدار درباره خودروهای عبوری از پشت به مبلغ 500 دلار، مجموعه فناوری های ایمنی لکسوس ES را کامل تر کنید و با پرداخت مبلغ 450 دلار از غربیلک فرمان گرمکن دار با پوشش چرمی و تزئیناتی از جنس چوب واقعی برخوردار شوید.

10 – ولوو S60 Momentum مدل 2019
ولوو S60 Momentum مدل 2019

ولوو S60 Momentum مدل 2019

ولوو S60 مدل 2019 از طراحی جدیدی برخوردار شده است و هم اکنون در حال فروش است. این خودرو تمام انتظاراتی که از یک سدان با قیمت کمتر از 40 هزار دلار دارید را برآورده می کند. قیمت مدل Momentum این خودرو 35.800 دلار است و مجهز به امکاناتی مانند چراغ های جلوی LED، چراغ های دی لایت جذاب ولوو با طرح چکش ثور، مونروف پانورامیک، اندروید اتو، اپل کار پلی و مجموعه فناوری های ایمنی به سبک ولوو است که طبق معمول از این برند انتظار می رود. ولوو S60 مجهز به موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ است که 250 اسب بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.
شاید غیر قابل تصور باشد ولی می توانید امکانات اضافی به این خودرو اضافه کنید و همچنان قیمت آن را کمتر از 40 هزار دلار نگه دارید. با ترکیب پکیج چند رسانه ای (با قیمت 2500 دلار)، پکیج صندلی های جلوی گرمکن دار و غربیلک فرمان گرمکن دار (با قیمت 750 دلار) و نوارهای چوبی تزئینی (با قیمت 600 دلار) می توانید خودروی لوکس تری را تجربه کنید زیرا از امکاناتی مانند صفحه پشت آمپر دیجیتال با صفحه نمایش 12.3 اینچی، سیستم صوتی هارمن کاردون، سیستم ناوبری و تزئینات چوب نمدار به رنگ مات داخل کابین بهره مند می شوید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران