قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو تحویلی شهریورماه

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
طبق روال هر ماه گروه صنعتی ایران خودرو لیست قیمت نهایی شهریور ماه سال جاری محصولات خود را منتشر نمود.
براین اساس مشتریانی که خودروهای خود را به صورت پیش فروش از این شرکت خریداری نموده‌اند می بایست برای دریافت خودروهای خود در شهریور ماه مبالغ موجود در این لیست را تسویه حساب نمایند.
بیشترین و کمترین جهش قیمتی لیست مذکور مربوط به خودروهای هایما S5 توربو دنده اتوماتیک و وانت دوگانه سوز آریسان به ترتیب با افزایش قیمتی در حدود 12 و 4 میلیون تومان است.
براساس اطلاعات غیر رسمی ظاهرا ایران خودرو حالا مشغول تحویل خودروهای ثبت نامی برای خرداد ماه است. بدین ترتیب می توان گفت که عرضه محصولات این شرکت نسبت به تاریخ تحویل در قرارداد با تاخیر سه الی چهار ماهه همراه شده است.

لیست  قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو در شهریورماه 97

لیست قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو در شهریورماه 97


نظرات
 
 
 
MH 1397/6/12
کجا میفروشند؟؟
محمد 1397/6/12
سلام شما نمی دونید ثبت نام ایران خودرو کی آغاز میشه؟؟؟؟؟
  • محمد عمیدیان 1397/6/13
    نه
  • میلاد 1397/6/13
    مدیر عامل ایرانخودرو گفتش هفته اینده اعلام میشه
منصور 1397/6/13
در مورد اینکه قیمت سوزوکی گرند ویتارا که تو لیست نیست،امکانش هست که نتونن تحویلش بدن؟
یا بخوان قیمتشو بازم افزایش بدن؟
BB 1397/6/17
2008 چی انو میفروشن
جانباز50%محمدرضادادملکشاهی 1397/6/19
با سلام متاسفانه بنیاد شهید که طبق مصوبه دولت موظف است هر 10سال یک دستگاه خودرو به جانبازان 50%به بالا تحویل نمایدامتناع میکند لذا از مدیرعامل محترم ایرانخودرو تقاضادارم به این دسته از جانبازان لااقل یک دستگاه خودرو باتوجه به وضعیت جسمی انان (اکثراقطع پامیباشند) یک دستگاه خودرو به قیمت کارخانه تحویل فوری واگذار نمایند شاید بتوان یکی از بزرگترین مشکل این عزیزان که یادگاران دفاع مقدس میباشندرفع نمود باتشکردبیرمجمع دفاع از حقوق ایثارگران

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران