افزایش قیمت خودرو تصویب نشد

خبرگزاری صدا و سیما : رئیس شورای رقابت از قابل‌قبول نبودن دلایل خودروسازان برای افزایش قیمت خودرو خبرداد.رضا شیوا گفت: خودروسازان معتقد به افزایش قیمت مواد اولیه مانند فولاد، ‌آلومینیوم، ‌شیشه و مابقی مواد مصرفی این صنعت هستند که به علت واضح نبودن دلایل عنوان شده، فعلا افزایش قیمتی در خودرو وجود نخواهد داشت.وی تاکید کرد: درباره تغییر قیمت خودرو، پس از استعلام از بانک مرکزی و اطلاع از صحت تغییرات قیمتی مواد اولیه، تصمیم‌گیری خواهد شد.رئیس شورای رقابت با اشاره به جلسه برگزار شده با خودروسازان افزود: این جلسه در رابطه با تقاضای خودروسازان درخصوص افزایش قیمت با مدیر عاملان و برخی از اعضای این شرکت‌ها برگزار شده است.شیوا ادامه داد: آنها اعلام کردند حاشیه بازار ایجاد شده در خودرو به دلیل حجم بالای تقاضای کاذب است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
ناشناس 1397/6/14
ماشالا یه جوری می گن اجازه ندادیم گرون کنن، که انگار مثلا خودروسازها تا الان هر وقت دلشون خواسته که گرون کنن نتونستن! خودروسازها هم دوباره از همون روش های همیشگی شون برای نجومی کردن قیمت ها استفاده می کنن!
افشین 1397/6/14
گرون بکنید، گرون نکنید، ما دیگه قید ماشین صفر تولیدی شما رو زدیم ! بخریم هم دست دوم میخریم و تا زمانی که خودروسازی یا ماشین در شان مردم تولید کنه یا کاسه کوزشو جمع کنه بره، خلاص ! حالا هر کاری میخواید بکنید، بکنید و تو سر و کله هم بزنید !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران