گزارش تصویری گردهمایی هیوندای i20 + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
کلوپ هیوندای i20 سواران ایران روز جمعه 16 شهریور اقدام به برگزاری دومین گردهمایی بزرگ هیوندای i20 در کشور کرد. در این گردهمایی تعداد زیادی هیوندای i20 از مدل های وارداتی آسان موتور و مدل های کرمان موتور حضور داشتند. نکته‌ی جالب توجه حضور گسترده‌ی مالکان این خودرو در این گردهمایی بود و مالکان توانستند در خصوص خودروهایشان به مشورت و تبادل نظر با یکدیگر بپردازند.

گردهمایی هیوندای i20

گردهمایی هیوندای i20

در بخش فنی هیوندای i20، اولین مدل هیوندای i20 که قدم به سرزمینمان گذاشت به یک موتور 1.6 لیتری 122 اسب بخاری مجهز شده بود که از نظر توانایی‌های حرکتی عملکرد مناسبی ارائه می‌داد. مدل جدید این خودرو نیز دارای موتور 1.4 لیتری است که 98.6 اسب بخار قدرت در دور موتور 6000 و 134 نیوتن متر گشتاور در دور 4000 را تولید می کند.
در ادامه میتوانید به دیدن گالری تصاویر دومین گردهمایی بزرگ هیوندای i20 بپردازید
نظرات
 
 
 
سامان 1397/6/19
اونايي که ماشيناشون سفيده کامل مشخص که کاسب هستن و هيچ لذتي از رنگ ماشين نميبرن و به ماشين به عنوان سرمايه نگاه ميکنن
سینا 1397/6/19
تا2 ماه پیش تو برنامم بود بخرم واس امسال... شب خوابیدم صبح بیدار شدم تو این مملکت ..یهو دیدم 2 سال عقب افتادم با این وضع مملکت داری و دلارشون :/

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران