از تویوتا هایلوکس تا فورد رنجر؛ انتشار فهرست پر فروش ترین خودروهای دو دیفرانسیل

طبق آمار فروش منتشر شده از تابستان امسال در استرالیا، دو خودروی تویوتا هایلوکس و فورد رنجر همچنان پر فروش ترین خودروهای چهار چرخ متحرک استرالیا هستند و بیش از 45 درصد از فروش مجموع ماه گذشته میلادی را به خود اختصاص داده اند.
این دو خودرو در دو ماه پیش از آن به ترتیب 39.3 درصد و 43.3 درصد از بازار خودروهای دو دیفرانسیل را به خود اختصاص داده بودند. سومین رقیب، میتسوبیشی ترنتون با سهم یازده درصدی از فروش خودروهای دو دیفرانسیل در رتبه سوم قرار دارد.
در بحث فروش خودروهای SUV، تویوتا همچنان پیشتاز است و تویوتا پرادو با اختصاص سهم 19.6 درصدی از فروش این خودروها به خود، در صدر جدول قرار گرفته و سوبارو Outback و تویوتا Kluger در رتبه های بعدی قرار دارند. مطابق آمار، فروش پرادو در سال جاری میلادی خیره کننده بوده و افزایش فروش 79 درصدی، سالی بسیار خوب را برای تویوتا در استرالیا رقم زده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران