فروش موقت محصولات نیسان توسط جهان نوین آریا آغاز شد

شرکت "جهان نوین آریا" به عنوان نمایندگی رسمی عرضه و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی نیسان در ایران، خبر از "فروش موقت خودروهای نیسان" داده است که با اولین ورود به وبسایت این شرکت، اطلاعیه مربوطه برای شما نمایش داده خواهد شد که با کلیک بر روی لینک مربوطه می‌توانید به صفحه ثبت نام رفته و مشخصات خود را برای خرید یکی از محصولات نیسان به ثبت برسانید.
گفتنی است که برای رسیدن به لینک ثبت نام و در صورت عدم نمایش لینک مربوطه در صفحه اول، می‌بایست به صفحه فروش و لیست قیمت رفته و لینک مورد نظر را دریافت کنید. هرچند برای راحتی کار شما خوانندگان خودروبانک، می‌توانید از این لینک https://www.jna-nissan.com/purchasereq برای رسیدن به صفحه مورد نظر استفاده کرده و مشخصات خود را برای خرید اتومبیل کراس اوور نیسان جوک در دو مدل "اسکای پک" و "اسپرت" به ثبت برسانید که بعد از انجام این کار، کارشناسان شرکت "جهان نوین آریا" طی 24 ساعت با مشتریان تماس حاصل کرده و آنان را برای انجام مراحل اصلی ثبت نام راهنمایی خواهند کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران