پرواز کیا سراتو فیس لیفت از روی برادر ورزشکار خود + فیلم

کمپانی خودروسازی کیا با روی آوردن به سمت ایده‌های جدید تبلیغاتی، در جدیدترین تبلیغ ویدیویی خود یک بدل کاری جالب انجام داده است و با فراهم کردن یک دستگاه کیا سراتو فیس لیفت 2019 و همچنین خودروی مسابقه‌ای کیا سراتو متعلق به شرکت ردبول که تنها مختص این شرکت خواهد بود، یک ویدیو تبلیغاتی جالب خلق کرده است.
ویدیو تبلیغاتی جدید کیا توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است. این ویدیو خیلی خلاصه ساخته شده و تنها 40 ثانیه وقت شما را خواهد گرفت، اما در این ویدیو بجای اینکه کیا سراتو مسابقه‌ای ردبول مهره اصلی برای بدل کاری باشد، نسخه استاندارد این خودرو به کار گرفته شده و با استفاده از یک سکوی پرتاب، شاهد پرواز کیا سراتو 2019 فیس لیفت از روی کیا سراتو مسابقه‌ای ردبول هستیم که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در فیلم زیر تماشا کنید.

نظرات
 
 
 
ashkan 1397/7/5
این نسل جدید کیا سراتو هست نه فیس لیفت!!
Pouya 1397/7/5
کیا هم تبلیغات جالی داره.
مقایسه فورته با آونتادور
بهتر نشون دادن کادنزا نسبت با لکسوس و بی ام و و آئودی
و این پرش جالب که اگه ماشین ردبول ریسینگ حرکت میکرد خیلی باحال تر میشد.
eliii 1397/7/7
بیییگ لاااایک

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران