تاثیر برکناری احتمالی وزیر صنعت بر بازار خودرو

با اعلام قطعی خبر تغییر وزیر صنعت، معدن و تجارت به زودی باید شاهد تغییراتی نیز در این وزارتخانه باشیم. حال باید دید تغییرات در وزارت صنعت، معدن و تجارت بر بازار خودروی کشور چه تاثیری دارد.
اگرچه تغییرات در وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیئت دولت انجام می گیرد، اما این بار مدیران ارشد اصلی این وزارت نیز تغییر خواهند کرد.
مدیرانی که با کنار رفتن وزیر قبلی و روی کار آمدن وزیر جدید در سال ٩٦ در پست خود ماندند. حال باید دید وزراتخانه و تیم جدید مدیران چه فکری برای صعنت بحرانی خودروی کشور دارند.
احتمالا یکی از تصمیمات مهم آن ها بازگشایی واردات خودرو باشد. همچنین اینکه به تولیدکنندگان خودرو ارز دولتی اختصاص داده شود تا قیمت خودروها نیز کاهش یابد.
اما به نظر می رسد دولت تمایلی به انجام این کارها نداشته و می خواهد ارز دولتی را برای کالاهای اساسی در نظر بگیرد. به هر حال دولت بدون توجه به بازار خودروی کشور و حمایت آن نمی تواند تاثیری در کاهش مشکلات این بازار مهم و پرنوسان در کشور داشته باشد.
نظرات
 
 
 
مجید 1397/7/8
فکر کنید تو این اوضاع دولت بیاد ماشین بزاره تو الویت !!! بعید همچین تصمیم گرفته بشه. الان هر بازاری و شما نگاه کنید وضعیتش بهتر از خودرو نیست.
امیر 1397/7/8
هیچ تاثیری بر انحصار و رانت و گرانی در صنعت خودرو و بازار ندارد
چون مملکت ما هیچگاه امروزش بهتر از دیروزش نبوده و نخواهد بود!!
افشین 1397/7/8
انقدر واسه برکناری این وزیر لفتش دادن که کار از کار گذشت ! نفر بعدی هم بیاد عمرا بتونه گند های زده شده رو جمع کنه !
علی 1397/7/8
خیالتون راحت هیچی نمیشه!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران