قیمت لاستیک پراید با برند ایرانی در بازار+ جدول

این روزها اگر به قصد خرید تایر سری به بازار این محصول زده باشید متوجه خواهید شد که قیمت تایرها به شدت افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت چه در مورد نمونه های داخلی و چه در مورد نمونه های خارجی صدق می کند و تایرهای مختلف با شیب متفاوتی آن را تجربه کرده اند.
در این شرایط بسیاری از فروشندگان خریداران را به خرید نمونه های داخلی تشویق می کنند و معتقد اند کیفیت تایرهای ایرانی به خصوص در مورد محصولات پرتیراژ و پرتقاضا مانند پراید به اندازه ای رسیده که قابلیت رقابت با مشابه خارجی خود را داشته باشد و در واقع حرف اول را می زند.
لازم به ذکر است که تایرسازان ایرانی تقریبا تمامی رنج های تایر سواری، وانتی، باری، اتوبوسی، کشاورزی و راه سازی را در سایزهای مختلف با ساختار بایاس و رادیال نخی پوشش داده و حتی انواع تیوب و نوار ایرانی نیز در بازار قابل دسترسی است.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت تعدادی از تایرهای ایرانی پراید که در بازار کشور موجود اند:
قیمت تعدادی از تایرهای ایرانی پراید

قیمت تعدادی از تایرهای ایرانی پرایدنظرات
 
 
 
افشین 1397/7/10
وقتی خودمون تایر تولید می کنیم خرید تایر خارجی هیچ توجیحی نداره. حتی اگه کیفیت نمونه خارجی رو نداشته باشه
  • امید 1397/8/15
    حرف شما درسته به شرطی که تولید کننده محترم دزد نباشه و توزیع کننده محترم تر گرگ...
  • یداله 1397/9/25
    لاستیک وارد می کنیم وضعیت مون اینه اگه وارد نکنیم فکر کنم قیمت لاستیک از خود ماشین بزنه جلو.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران