مرگ اردک زشت؛ سرنوشت ب ام و سری 3 گرن توریسمو سرانجام مشخص شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بی ام و از مدل جدید سری 3 در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی کرد و اعلام شده که نسل جدید این خودرو در مدل گرن توریسمو به تولید نخواهد رسید. یکی از دلایلی که بی ام و را از تولید مدل گرن توریسمو منصرف کرده اند تولید مدل های جدید X1 و X3 است که فروش بالایی دارند و می توانند فروش سری 3 جی تی را تحت تاثیر قرار دهند، ضمن اینکه نسل جدید این خودروهای کراس اوور راندمان بالا و مصرف سوخت پایینی دارند و رانندگی با آنها نیز لذت بخش است.
به گفته ی مدیر توسعه بی ام و اینکه ما مدل های بیشتری از سری 3 را تولید کنیم به این معنا نیست که فروش این خودرو افزایش پیدا می کند.

اما سری 3 جدید آنقدر طراحی پویا و مناسبی دارد که به نظر می رسد اگر مدل گرن توریسمو از این خودرو تولید شود می تواند در مقایسه با نسل اول این خودرو زیباتر باشد. به همین منظور یکی از طراحان طرفدار بی ام و به نام آکسینوف نیکیتا یک مدل کامپیوتری از مدل گرن توریسمو سری 3 اتاق G20 را طراحی کرده است که در تصویر می بینید.
در این طرح فرضی، خط شانه خودرو بالاتر کشیده شده است و همچنان شاهد استفاده از چراغ های LED با شکل L در عقب هستیم. این مدل را از نظر تناسب و فرم کلی می توان در حد سری 4 گرن کوپه ارزیابی کرد.
نظرات
 
 
 
پدرام 1397/8/8
به نظرمبدترین ب ام و از نظر طراحی هست واقعا از ب ام و بعید بود از لکسس کپی کنه! آخه این چیه پایین درها دقیقا کپی لکسس is کپی کنه!
هموطن 1397/8/9
جالبه معنی زشت اگر اینه پس کل خودروهای داخلی رو باید ریخت تو دریا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران