سنت شکنی انقلابی؛ احتمال تولید یک ون خانوادگی با برند لکسوس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
با اینکه خودروهای اس یو وی و کراس اوور در میان خانواده ها هر روز محبوب تر می شوند اما همچنان برخی بازارها هستند که خودروهای مینی ون در آنها محبوبیت بالایی دارند و برای مثال از این بازارها می توان به آسیا اشاره کرد.
برای تامین نیازهای این بازارها لکسوس ممکن است به زودی از یک مدل مینی ون رونمایی کند. مدیر لکسوس در این مورد گفته است احتمال تولید چنین خودرویی بسیار بالا است و لکسوس ممکن است به زودی مدلی لوکس از خودروی تویوتا آلفارد را معرفی کند.

تویوتا آلفارد

تویوتا آلفارد

به گفته وی تولید این مدل توسط لکسوس می تواند فروش این شرکت در برابر مرسدس بنز را در بازارهایی همانند فیلیپین بهبود بخشد.
تویوتا آلفارد خودرویی محبوب در بازار آسیا است و بیشتر به عنوان یک اتومبیل مسافربری لوکس مورد توجه است. این خودرو همچنین فضای زیادی برای سرنشینان عقب دارد که آن را برای تبدیل به گزینه ای مناسب جهت تولید یک خودروی لوکس می کند.

تویوتا آلفارد

تویوتا آلفارد

مدل لوکس آلفارد که توسط لکسوس تولید خواهد شد در بخش ظاهری تفاوت چندانی با مدل تولیدی تویوتا نخواهد داشت اما در داخل کابین از تجهیزات رفاهی بیشتر، تکنولوژی های جدیدتر و مواد با کیفیت تری استفاده خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران