قیمت انواع محصولات پارس خودرو + جدول

یکی از شرکت هایی که در زمینه فروش و مونتاژ مدل های مختلف کمپانی های خودروسازی رنو، نیسان و برلیانس آتو فعالیت می کند پارس خودرو است. این شرکت که سهام دار اصلی آن سایپا است از سال 1335 در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و از آن دوران تاکنون به تولید و مونتاژ انواع خودروهای سواری و دو دیفرانسیل مشغول است.
در ادامه با ماه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت بازار و نمایندگی خودروهای مختلف مونتاژ شده در این شرکت.
در حالی که مدل های گوناگون ساندروهای تولیدی این شرکت در بازار آزاد قیمتی بین 100 تا 125 میلیون دارند قیمت کارخانه ای این خودروها هنوز اعلام نشده است.
قیمت کارخانه و بازار خودروهای موجود در لیست زیر گاها حتی به 60 میلیون تومان نیز می رسد. به عبارت ساده تر می توان گفت که این روزها تفاوت نرخ رسمی کارخانه و بازار به حدود یکصد درصد رسیده است که بیانگر شرایط عجیب بازار خودرو کشور است.
قیمت انواع محصولات پارس خودرو

قیمت انواع محصولات پارس خودرو

نظرات
 
 
 
حامد 1397/7/22
فعلا که ما از مرداد منتظر تحویل برلیانس کراس هستیم امروز هم گفتن خبری نیست
حسین 1397/7/22
ساندرو تیر به بعد رو هم ندادن،شاید بعد از افزایش وحشتناک قیمت بدن یا شاید چینی بدن!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران