نواده پراید هم لاکچری شد؛ خداحافظی کیا ریو با گیربکس دستی

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
کیاموتورز تصمیم گرفته برای آپدیت نیمه‌ی سال 2019 مدل ریو تغییراتی را در این مدل اعمال کند که مهم ترین آنها حذف گیربکس دستی شش دنده از این خودرو است.
کیا ریو 2019 دیگر تنها با یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک قابل خریداری است و قیمت آن نیز 1400 دلار افزایش پیدا کرده است. قیمت پایه ی این خودرو حالا در بازار آمریکا به 16 هزار و 195 دلار رسیده است. البته در مقایسه با مدل اتوماتیک سال قبل تنها 310 دلار افزایش را نشان می دهد.

کیا ریو

کیا ریو

در کنار حدف مدل دنده دستی، تیپ EX ریو نیز حذف شده است و این خودرو تنها در تیپ های S و LX قابل خرید است و خریداران مدل هاچ بک هم باید می توانند تیپ S را خریداری کنند.

کیا ریو

کیا ریو

امکانات استاندارد ریو تیپ اس شامل مانیتور 7 اینچی لمسی با اپل کارپلی و اندروید اتو، UVO پلی و دوربین دید عقب هستند. با پرداخت 800 دلار بیشتر هم می توان پکیج ایمنی را که شامل ترمز اضطراری هوشمند می شود را هم برای ریو سفارش داد.
ریو تیپ اس دارای قیمت 19 هزار و 995 دلار در مدل سدان و 17 هزار و 717 دلار در مدل هاچ بک است.
در بخش فنی کیا ریو 2019 تغییری برای سال جدید ایجاد نشده است. در ادامه گالری تصاویر ریو 2019 را بینید.
نظرات
 
 
 
فرید 1397/8/15
نمیدونستم گیربکس اتومات ماشین رو لاکچری میکنه خوب شد یادم دادین !! پس رانندگان سایپا کوییک مغرور برانید چرا که ماشین لاکچری سوارید فقط قربون دستتون بدید ما هم یه بوق بزنیم خخخخ

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران