تعویض فیلتر هوا چقدر خرج بر می دارد؟ + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
ضرورت تمیز نگه داشتن فیلتر هوا بر هیچکس پوشیده نیست. در صورتی که فیلتر خودروی شما تمیز باشد، موتور تمیز مانده و ذرات و خرده آشغال ها سبب کاهش راندمان آن نمی شوند. به عبارت دیگر فیلتر هوای خودرو در میزان عملکرد و راندمان موتور نقش به سزایی داشته و پیوسته توسط کارشناسان توصیه می شود که فیلتر هوا تمیز نگه داشته شود. از طرف دیگر در مصرف سوخت نیز صرفه جویی صورت می گیرد و در واقع تمیز نگه داشتن فیلتر هوا به نوعی یک فعل اقتصادی نیز محسوب می شود.
به نقل از پایگاه خبری عصر خودرو، هزینه ای که برای تعویض یک فیلتر هوا صرف می شود موجب صرفه جویی به مقدار چند برابر همان هزینه در مصرف سوخت شود.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت فیلتر های هوای موجود در بازار خودرو:
قیمت فیلتر هوا

قیمت فیلتر هوا

نظرات
 
 
 
مهدی 1397/8/16
لطفا در مورد توررو کردن برلیانس موتور جدید تجربه دهید و ایا امکان دارد؟
Nader 1397/8/17
سه روز پیش برای میتسوبیشی لنسر ۱.۸ فیلتر هوا به قیمت ۴۶۰ تومن خرید کردم که واقعا سنگین هست این هزینه ها کسی فیلتر طرح سراغ داره ؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران