اعلام شرایط پیش فروش نقدی چری تیگو 5 + جدول

شرکت مدیران خودرو از آغاز "پیش فروش نقدی" تیگو 5 در مدل IL و مدل IE خبر داد که جزییات بیشتر آن در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
برای تیگو 5 در مدل IL، اول از همه شرکت مدیران خودرو موعد تحویل 120 روزه با پیش پرداخت 132 میلیون و 510 هزار تومانی در نظر گرفته است که دارای سود مشارکت 13 درصد و جریمه تاخیر 6 درصد خواهد بود.
علاوه بر این، موعد تحویل 150 روزه با سود مشارکت 15 درصد و همچنین جریمه تاخیر 6 درصد نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده است که همانند شرایط اول، مشتریان می بایست هزینه 113 میلیون و 580 هزار تومانی پرداخت کنند. اگر هم برای دریافت اتومبیل خود عجله ندارید، مدیران خودرو پیش پرداخت 94 میلیون و 650 هزار تومانی به همراه سود مشارکت 17 درصد از شما دریافت کرده و اتومبیل را بعد از 180 روز به شما تحویل می دهد. هرچند مشتریان می توانند مدل IE را هم انتخاب کنند که جزییات فروش آن در جدول زیر آمده است.

شرایط پیش فروش نقدی چری تیگو 5

شرایط پیش فروش نقدی چری تیگو 5


در ادامه بد نیست بدانید که در زیر کاپوت تیگو 5 از پیشرانه‌‌ محرک درون سوز 2 لیتری استفاده شده که با مکش سوخت 8.9 لیتری در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی، توانایی تولید حداکثر قدرت 139 اسب بخاری در دور موتور 5750 دور بر دقیقه و همچنین می‌تواند گشتاور 182 نیوتن متری در دور 4300 الی 4500 دور بر دقیقه تولید کند. بر روی این خودرو هم از گیربکس اتوماتیک انتقال متداول CVT استفاده شده است.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/8/17
میشه امسال یه دونه از اینا خرید بعد فروخت...
بعدش رفت به سال 95 و با پولش یه سانتافه خرید!
  • محمد 1397/8/18
    بخاطر یه سانتافه اگه به جا اینکه بیای تو سایتا چرند بگی زحمت میکشیدی الان دوتا سانتافه داشتی
  • علی 1397/8/18
    محمد دومی... الان دوتا سانتافه داره احتمالا :)))
    چند هزار سال زحمت بکشیم برای یه سانتافه 24 هزار دلاری؟!
    فقط رانت اطلاعاتی و دلال بازی سود داره این روزا! زحمت کیلویی چند؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران