افزایش قیمت شدید خودروهای اتوماتیک در بازار

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با نگاهی به بازار می‌بینیم که خودروهای متوسط وارداتی افزایش قیمت بیشتری نسبت به خودروهای پرمیوم بازار تجربه کرده اند و حتی نسبت به خودروهای گران تولید داخل نیز افزایش بیشتری داشته اند.
حال وقتی به بازار نگاه می‌کنیم جایی که خودروهای اتوماتیک ارزان قیمت عرضه می‌شود خواهیم دید که این خودروها نسبت به خودروهای دیگر به مراتب با افزایش قیمت بیشتری مواجه بوده‌اند. خودروهای که قیمت آن ها بین 50 تا 100 میلیون در گذشته بوده و در حال حاضر بین 100 تا 200 میلیون تومان به بازار عرضه می‌شود که بیشتر از سایر خودروها افزایش قیمت داشته است. خودروهایی مانند پژو 207، ساندرو استپ وی و ساندرو اتوماتیک، ام‌ وی ‌ام ایکس 22 و ام وی ام 315 5 اتوماتیک که بیشترین افزایش قیمت را در دوماه گذشته تجربه کرده اند. دلیل این افزایش قیمت هم می تواند تقاضای زیاد برای خرید این خودروها مخصوصا در شهرهای بزرگ باشد و خودروی صفر کیلومتر جایگزین هم در بازار برای این خودروها وجود ندارد. بنابراین به نظر می رسد با توجه به نیاز اکثریت مشتریان به خودروهای اتوماتیک در آینده ای نه چندان دور شاهد افزایش قیمت تصاعدی چنین خودروهایی در بازار باشیم.
نظرات
 
 
 
آرش فتحعلی زاده 1397/8/29
ام وی ام 315 اتوماتیک؟؟؟ نداره....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران