مرسدس بنز X کلاس Storm Edition، رقیب آلمانی هایلوکس TRD

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مرسدس بنز به زودی تعداد محدودی از مدل استورم ادیشن پیکاپ ایکس کلاس را وارد بازار انگلستان خواهد کرد. این مدل در کد X 250d 4Matic فروخته می شود و ظاهر آفرودی و تفاوت ظاهری با مدل های عادی دارد.
تجهیزات استاندارد مدل Storm Edition شامل تودوزی چرمی مشکی، سیستم مالتی مدیا Comand Online، روف ریل، چراغ های LED، دوربین 360 درجه و رینگ های آلیاژی 19 اینچی دو رنگ می شود.
در این مدل حتی کفپوش ها و رکاب های جانبی نیز به رنگ مشکی هستند. مرسدس بنز مدل استورم ادیشن ایکس کلاس را به صورت یک آفر ویژه برای Black Friday معرفی کرده و شرایط فروش آن به صورت پرداخت تنها 577 دلار در ماه است.

مرسدس بنز X کلاس Storm Edition

مرسدس بنز X کلاس Storm Edition

مرسدس بنز در سه نقطه‌ی بریتانیا پیست های آفرودی برای دارندگان الین خودرو ساخته تا در آنجا توانایی های آفرود خودروی خود را تست کنند و برنامه های طبیعت گردی آفرودی 48 ساعته با حضور متخصصین مرسدس بنز برای دارندگان تدارک دیده شده است.
شرایط ویژه‌ی مرسدس بنز برای Black Friday شامل مدل های اسپرتی از ون Vito نیز بود که با قیمت 642 دلار در ماه عرضه شدند.
نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1397/9/8
بشین بینیم بنز تو کی پیکاپ ساز شدی که حالا واسه هایلوکس شاخ شونه میکشی پلتفرم رو هم که از نیسان گرفتی
  • محمد 1397/9/10
    برو پرایدتو سوار شو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران