کاهش فروش خودرو در فرانسه

دنیای اقتصاد : بنابر آمار اعلام شده ثبت‌سفارش خودروها در فرانسه در طول ماه نوامبر، ۷/ ۴ درصد کاهش داشته است. یکی از دلایل اصلی این موضوع را می‌توان کاهش خرید خودرو پس از اتمام طرح‌های تشویقی خودروسازان در تابستان دانست.
شرکت‌های خودروسازی تا پیش از اول سپتامبر با اعمال تخفیف‌های قابل‌توجه میزان فروش محصولات خود را افزایش دادند به‌طور‌ی‌که در ماه آگوست میزان فروش خودرو در فرانسه تا ۴۰ درصد افزایش یافت. با اجرایی شدن مقررات کنترل آلایندگی جدید برای خودروهای سبک از ماه سپتامبر و عدم تطبیق برخی مدل‌ها با استاندارد‌های آلایندگی جدید میزان فروش خودروها نیز کاهش داشته است. در ماه نوامبر سال‌جاری ۱۷۱ هزار و ۶۱۱ دستگاه خودرو ثبت‌سفارش شده‌اند که در مقایسه با همین زمان در سال گذشته، به‌میزان ۷/ ۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد. از میان برند‌های خودروسازی مختلف، نیسان با کاهش ۵۳ درصدی بیشترین افت فروش را در فرانسه در طول این ماه تجربه کرده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران