پیش فروش سایپا تیبا با پیش پرداخت 14 میلیون تومانی

گروه خودروسازی سایپا خبر از شرایط فروش جدید "تیبا" داده است که در قالب طرح "پیش فروش نقدی" بوده و ویژه آذرماه سال جاری تعیین شده است که مشتریان می توانند با پرداخت 14 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت، اتومبیل مورد نظر خود را ثبت نام کنند.
به طور کلی، شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرده است که فروش این خودرو با پیش پرداخت 14 میلیون تومانی بوده و تحویل آن برای شهریورماه سال آینده خواهد بود که باتوجه به این شرایط، می توان انتظار داشت که شرکت خودروسازی سایپا به قیمت روز اقدام به عرضه این محصول در سال آینده به مشتریان خود کند. علاوه بر این، شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرده است که رنگ انتخاب شده صرفا پیشنهادی بوده و براساس برنامه تولید و در زمان صدور دعوتنامه رنگ اتومبیل مشخص خواهد شد و مهم تر از آن، نبود امکان صلح برای خریداران و همچنین وجود محدودیت برای ثبت نام با استفاده از کد ملی خواهد بود.
نظرات
 
 
 
آیدین 1397/9/17
" علاوه بر این، شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرده است که رنگ انتخاب شده صرفا پیشنهادی بوده و براساس برنامه تولید و در زمان صدور دعوتنامه رنگ اتومبیل مشخص خواهد شد "

این نشون میده مشتری به چیزشونم نیست
امیر 1397/9/17
دیگه کسی این آشغالها رو نمیخره...
همونایی هم که خریدن میخوان انصراف بدن
ebi 1397/9/17
خیلی خوبه رنگ و قیمت وکیفیت مهم نیست.مهم اینه که ثبت نام کنی!!!
عباسی 1397/9/17
دوماهه که سایت سایپا برای خرید تیبا باز هست و همچنان تکمیل نشده دیگه چرا الکی جو میدید پیش فروش جدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
رسول 1397/9/17
واقعا مردم رو احمق فرز کردن البته ما خودمون خاستیم تا وقتی که مردم پول بریزن به جیب این خائن ها وضعیت همینجوریه
علیرضا 1397/9/18
داستان دقیقا مثل پینوکیو و روباه مکار با گربه نره هستش...
پینو کیو مردم هستن و روباه مکاروگربه نره ایران خودرو و سایپا
میگن پولتونو بیارید بکارید تو زمین درخت پول درمیاد....
بعد که از خواب بیدار میشی میبینی نه پولات هست نه درختی
واقعا برای مرمی که میرن میخرن و گول اینهارو میخرن دلم می سوزه
  • امیر 1397/9/18
    آقایون و مسوولین چی هستند؟؟؟
محمد 1397/9/18
ما برج ۵ ثبت نام گردیم تحویل آبان هنوز ندادن تا اسفند ماه هم قرار نیست بدن من نمیدونم با چه رویی دارن ثبت نام میکنن تحویل شهریور یعنی دی ماهم تحویل نمیدن انقدر شرکت نادرستیه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران