نگاهی به قیمت و شرایط بازار پژو پارس اتوماتیک

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در معاملات روز گذشته پژو207 اتوماتیک با افزایش 1 میلیون و 300 هزار تومانی به قیمت 114 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد و همچنین از بین محصولات سایپا، خودروی سایپا پراید 111 با قیمت 38 میلیون و 300 هزار تومان و همچنین پراید 131 با قیمت 34 میلیون و 800 هزار تومان در بازار معامله شده است، علاوه بر این پژو پارس با قیمت 70 میلیون و 500 هزار تومان، خودروی پژو206 صندوق دار به قیمت 72 میلیون و 500 هزار تومان و همچنین خودروی پژو پارس TU5 در محدوده قیمت 79 میلیون و 500 هزار تومان در بازار معامله شده است.
البته بازار تنها شاهد افزایش قیمت ها نبوده و در این بین شاهد ثبات و همچنین کاهش قیمت برخی از خودروهای داخلی نیز بوده‌ایم که در این بین می توان به کاهش قیمت 2 میلیون تومانی پژو پارس اتوماتیک اشاره داشت که باعث شده قیمت آن به زیر 90 میلیون تومان و یا به عبارتی دقیق تر، به قیمت 89 میلیون تومان برسد. در این بین خودروی سمند LX با ثبات قیمت خود بر روی قیمت 57 میلیون تومانی متوقف شده و همچنین خودروی پژو 405 تیپ GLX با کاهش قیمت 1 میلیون و 300 هزار تومانی همراه بوده است تا معاملات آن در بازار به قیمت 54 میلیون و 700 هزار تومان انجام شود، هرچند می توانید جزییات بیشتر و اختلاف قیمت بازار تا کارخانه برخی دیگر از اتومبیل های داخلی را در جدول زیر شاهد باشید.

اختلاف قیمت کارخانه تا بازار <a href='https://www.khodrobank.com/cars'>ماشین</a> های داخلی

اختلاف قیمت کارخانه تا بازار ماشین های داخلی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران