قیمت جدید خودرو در بازار تهران + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
تغییر و تحولات قیمتی در بازار خودرو در سال گذشته با نرخ میانگین هر دلار ۳ هزار و ۸۶۰ تومان بوده که این رقم در سال‌ جاری به ۹ هزار تومان افزایش یافته است و این افزایش به‌طور طبیعی در قیمت‌گذاری خودرو اثر می‌گذارد. در چنین شرایطی طبیعی است که خودروسازان و قطعه سازان خواهان افزایش قیمت باشند چرا که در غیر این صورت کارگاه ها و کارخانه های تولیدی آن ها زیان ده بوده و عملا توقف تولید برایشان به صرفه تر است.
با این اوصاف تقریبا تمامی دستگاه های اجرایی و نظارتی موافق افزایش قیمت خودرو اند اما چیزی که در این میان سبب اختلاف نظر است نحوی افزایش قیمت خودروهاست که البته به نظر می رسد سرانجام شاهد به کرسی نشستن حرف خودروسازان برای آزادسازی قیمت خودروها خواهیم بود.
اما در مورد تغییر و تحولات بازار خودرو گفته می شود که خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته با افزایش قیمت روبه رو شده اند که یکی از دلایل آن، افزایش قیمت برخی از محصولات ایران خودرو بود.
طی چند روز گذشته شاهد این ماجرا بودیم که خودرویی مانند H30 کراس تحت تاثیر قیمت اعلام شده خودروی S30، با افزایش قیمتی حدود 10 میلیون تومان مواجه شد.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت تعدادی از خودروهای موجود در بازار داخلی:
قیمت روز خودرو در بازار تهران

قیمت روز خودرو در بازار تهران

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران