مکلارن در برابر آئودی، مرسدس و ب ام و؛ اسپرت های روباز قاره سبز به جان هم افتادند + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اگر از مسابقات درگ میان خودروهای اسپرت لذت می برید، امروز روز شما خواهد بود، زیرا امروز در خودروبانک یک ویدیو از رقابت درگ میان خودروهای اسپرت معروف آماده کرده ایم که در آن نمایندگان آلمان به جان تک نماینده کشور انگلستان، یعنی مکلارن 570S اسپایدر خواهند افتاد که رسیدن به نتیجه پایانی را به خودتان واگذار خواهیم کرد.
همانطور که می دانید، خودروی مکلارن 720S در حال حاضر یکی از سریع ترین خودروهای سوپراسپرت جهان به شمار می رود که در اکثر مسابقات درگ خود پیروز شده است، حال امروز برادر کوچک تر مکلارن 720S یعنی نسخه اسپرت 570S اسپایدر به این مسابقه دعوت شده است تا در برابر نمایندگانی از کشور آلمان از جمله "آئودی R8 V10 اسپایدر، مرسدس بنز AMG GT C رودستر و همچنین خودروی "بی ام و i8 رودستر" قرار گرفته و آنان را به چالش بکشد!، هرچند این ویدیو یک سورپرایز ویژه هم برای بینندگان خود دارد. حال به نظر شما کدام خودرو برنده میدان خواهد بود؟ پاسخ شما در فیلم زیر آمده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران