تویوتا هایلوکس در برابر مرسدس بنز x کلاس؛ جنگ تمام عیار میان 5 پیکاپ معروف بازار + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
برای ترتیب دادن یک مسابقه درگ، معمولا خودروهای اسپرت و سوپراسپرت بازار گردآوری می شوند و یا در برخی موارد خودروهای پرفروش بازار کنار یکدیگر قرار گرفته و برای اثبات برتری خود به رقابت می پردازند. اما در این بین خیلی کم دیده شده است که چندین خودروی پیکاپ کنار یکدیگر قرار گرفته و باهم رقابت کنند. به همین دلیل امروز در خودروبانک یک ویدیو هیجان انگیز از رقابت درگ میان 5 خودروی پیکاپ معروف بازار آماده کرده ایم که تماشای آن خالی از لطف نخواهد بود.
در این مسابقه درگ که به واقع آن را می توان به جنگ جهانی تشبیه کرد، 5 خودروی شاسی بلند معروف بازار دیده می شود. یک طرف مرسدس بنز X کلاس و خودروی فولکس واگن آماروک از کشور آلمان و در طرف دیگر خودروی میتسوبیشی L200 و خودروی تویوتا هایلوکس به عنوان نمایندگان کشور ژاپن دیده می شود. هرچند در این بین ایالات متحده آمریکا هم با خودروی فورد رنجر یک نماینده در این رقابت درگ دارد که می توانید جزییات این رقابت هیجان انگیز را در خودروبانک شاهد باشید.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران