شهر خودرو با کوپا به سومین نمایشگاه خودرو تهران می آید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
مجموعه شهر خودرو که فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ریگان خودرو را بر عهده دارد، در سومین نمایشگاه خودرو تهران حاضر می شود.
شهر خودرو که یک مجموعه خدماتی در حوزه خودرو محسوب می شود و در جاده مخصوص تهران-کرج واقع شده است، به عنوان سازمان فروش شرکت ریگان خودرو در سومین نمایشگاه خودرو تهران شرکت می کند.
ریگان خودرو در دومین دوره نمایشگاه خودرو تهران در سال گذشته توانست با نمایش و معرفی خودروهای کوپا، یکی از پر بازدیدترین غرفه های نمایشگاه تهران را به خود اختصاص دهد.
خودروهای کوپا هر چند در مقطعی با مشکلاتی از قبیل شماره گذاری مواجه شده بود اما این روزها با رفع این مشکل حضوری پرقدرت در بازار داشته است.
شهر خودرو در حالی در نمایشگاه خودرو تهران شرکت می کند که در این مدت سعی داشته است تا این مجموعه را به عنوان یک هایپرمارکت خودرویی مجهز در ایران مطرح کند که همکاری با برند های مطرح خودروسازی موید این موضوع است.
سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران به عنوان بزرگترین رویداد خودرویی کشور از 18 تا 21 دی ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران