گردهمایی ام وی ام 315 همراه با بررسی رایگان سلامت مدیران خودرو برگزار شد + گالری تصاویر

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
ام وی ام 315 را باید یکی از موفق ترین و شناخته شده ترین محصولات چینی حاضر در ایران دانست که توسط مدیران خودرو، در دو نسل و در دو سگمنت هاچ بک و صندوق دار به بازار عرضه شده است. این خودرو از همان ابتدا به واسطه نزدیکی از نظر قوای فنی، ابعاد و اندازه و قیمت به رقیبی برای دو محصول پژو، یعنی پژو 206 و پژو 207 تبدیل شد. در این سالها، بر خلاف محصولات پژو که به واسطه مونتاژ بالا و کاهش دقت، با افت کیفیت روبرو بودند و به تدریج قابلیت های اساسی خود را از دست می دادند، ام وی ام 315 با بهبود ضعف ها و تمرکز بر ویژگی هایی همچون مصرف سوخت اقتصادی و ایمنی، توانست در بازار سهم بیشتری را برای خود کسب نماید.
طرفداران و مالکان ام وی ام 315 همانند بسیاری دیگر از خودروهای ام وی ام، در دوره های مختلفی اقدام به برگزاری همایش های گردهمایی می کنند و آخرین گردهمایی این خودرو، در روز جمعه 23 آذرماه، واقع در پارکینگ شماره سه پارک آبشار تهران برگزار گردید. این گردهمایی خاص بود و در این رویداد، تیم خدمات پس از فروش حضور یافتند تا خودروهای مالکین از نظر سلامت فنی به طور رایگان بازدید شده و توصیه های لازم برای رفع ایرادات به آنها اعلام شود. این اقدام به منظور نزدیکی به فصل زمستان و لزوم بازبینی خودروهای ام وی ام از سوی مدیران خودرو صورت گرفت. این گردهمایی از ساعت 10 الی 13 در مکان مذکور برقرار بود. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به این همایش را مشاهده نمایید:
نظرات
 
 
 
gigi 1397/9/24
از تو کتاب میخونه ماشین تعمیر میکنه ؟؟؟خخخخ . این ماشین با همون قیمت 49 تومن قبل هم مفتش گرون بود. الان هم هیشکی نمیخره فقط اونهایی که دارن خوشحالن که شده 80 تومن ولی در عمل هیچکس پول به این به ظاهر ماشین بدون خدمات و قطعات نمیده
محمد 1397/9/24
یکی از بی اخلاق ترین شرکت های خودروساز ، تا جایی که جا داشته گرون کرده که بکنه تو پاچه مردم ، یادت نره تا دیروز با التماس و اقساطی میفروختی الان هم توهم نزن من خودم همکارام چند نفر آریزو نوشتن گرون کردن رفتن انصراف دادن ، قیمت کارخونه 156 بعد بیرون 150 تومن ملت گذاشتن ، کلا ماشیناش از بازار گرون تره و خریدار هم نداره
مهرداد 1397/9/25
هه هه خود شركتشم ميدونه چه سرطاني رو به اين بدبختها انداخته تست رايگان سلامت گذاشته !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران