قیمت جدید خودروهای وارداتی در بازار تهران + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
متاسفانه علیرغم امیدی برخی افراد، خودروهای وارداتی بی توجه به سقوط نرخ ارز نه تنها کاهش قیمت نداشته‌اند بلکه در برخی موارد افزایش قیمت نیز شامل حال این خودروها شده که در نوع خود جالب توجه است.
البته قیمت خودروهای وارداتی در بازار نسبت به یک ماه پیش عقب‌ نشینی داشته است ولی این کاهش قیمت هیچ تناسبی با کاهش 5 هزار تومانی نرخ دلار در 50 روز گذشته ندارد و حباب قیمت بسیار بزرگی هنوز در این بازار احساس می‌ شود.
خودرو و سایر کالاها در کشور در زمان رشد نرخ دلار با افزایش قیمت شدید مواجه می‌شوند اما در زمان ریزش نرخ ارز، قیمت‌ها ثابت شده و فقط بازار در رکود میرود و معامله‌ای انجام نمی‌شود.
قیمت خودروهای وارداتی

قیمت خودروهای وارداتی

نظرات
 
 
 
کوشا 1397/9/28
پارسال با پول سوناتا بنزینی میشد یه آئودیQ5 صفر کیلومتر خرید...
دوباره لبخند...دوباره پیوند
دوباره ایمان...دوباره ایران
تا۱۴۰۰با بدبختی و فلاکت...
Alireza 1397/9/28
افزایش قیمت سراتو واقعا جالبه!!
ماشینی که هم قیمت النترا بود الان ۴۰ میلیون گرون تر از اونه. واقعا شرایط جالبیه. اگر مردم هول نشن و دندون رو گیر بزارن قیمت ها باز هم سقوط میکنه.
مهران 1397/9/29
با سلام
خودروبانک عزیز شما دیگه چرا به مردم دروغ میگید!!!
کدام حباب قیمت ؟؟
تمام خودروهای وارداتی با این قیمتها نه تنها حباب ندارن بلکه از قیمت اصلی خودشون کمتر هستند
هر کدام از خودروهای لیست خودتون را خواستید با دلار ۸ هزار تومن محاسبه کنید و گمرگ و سایر هزینه ها را اضافه کنید تا متوجه بشید قیمت اصلا حباب نداره
پس بیخود مردم را امیدوار نکنید لطفا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران