آیا شهرخودرو صاحب تیم فوتبال پدیده خواهد شد؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
این روزها خبرهای مختلفی از شهرخودرو به گوش می رسد و این شرکت عرضه کننده خودرو به غیر از اخذ مجوز پلاک برای کوپا پس از تاخیری چند ماهه، حال به نظر می رسد که به دنبال ورود به جامعه فوتبال نیز می باشد.
شهرخودرو یکی از بزرگ ترین واردکنندگان خودرو به کشور است و خودروهای مختلف وارداتی و داخلی را به بازار عرضه می کند. چند روز پیش خبر پلاک شدن کوپا توسط شهر خودرو را در خودروبانک کار کردیم و حال ورود این شرکت به عرصه فوتبال به گوش می رسد.
به تازگی شایعاتی مبنی بر در اختیار قرار گرفتن تیم فوتبال پدیده توسط این شرکت منتشر شده است. ریشه یابی این شایعه با سایت اصلی مجموعه شهر خودرو و فعالیت های آن باز می گردد.
حال باید دید آیا شهرخودرو می تواند در کنار عرضه خودرو، یک تیم فوتبال را نیز در اختیار داشته باشد یا خیر؟
نظرات
 
 
 
جک 1397/10/3
سلام روز بخیر
شهر خودرو با هماهنگی ریگان خودرو, بجای اینکه ماشین های مردم رو بده ماشین ها رو تو بازار به قیمت بالا داره میفروشه و ثبت نام کننده ها هم دستشون به هیچ جا بند نیست
بابی 1397/10/3
تو این اوضاع و احوال اصلا برای ما مهم نیست که تیم فوتبال داشته باشه یا نه....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران