مرسدس بنز AMG E63S در برابر بی ام و M5؛ رقابت بزرگان سرزمین ژرمن ها + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
اگر تسلا مدل X را نادیده بگیریم، دو خودروی جذاب برای مسابقه درگ، مرسدس AMG E63S و بی ام و M5 هستند. سایت ها و مجلات خودرویی گوناگونی این دو خودرو را در مقابل هم قرار داده اند تا ببینند در نهایت کدام یکی از این سوپر سدان های آلمانی محبوب سریع تر هستند.
هر دوی این خودروها بسیار سریع و قوی هستند و به همین دلیل در جدیدترین درگ وبسایت Carwow تصمیم گرفته تا قوی ترین نسخه های استاندارد آنها یعنی مدل E63 S مرسدس بنز و مدل کامپتیشن پکیج M5 را در مقابل هم قرار دهد. در مورد نتیجه ی این درگ چیزی نخواهیم نوشت و باید ویدیو را ببینید اما پیش از دیدن ویدیو اشاره ای به مشخصات خودروها خواهیم داشت. بی ام و دارای 617 اسب بخار قدرت و 750 نیوتون متر گشتاور است و شتاب صفر تا صد 3.3 ثانیه ای آن 1 دهم ثانیه بهتر مدل استاندارد M5 است.

در سمت دیگر E63 S با قدرت 603 اسب بخاری و گشتاور 850 نیوتون متر قرار دارد و شتاب صفر تا صد آن نیز دقیقا مانند بی ام و 3.3 ثانیه است. این اعداد بسیار نزدیک به هم نشان می دهند که رقابت بسیار جذابی را در پیش داریم پس پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

نظرات
 
 
 
علي 1397/11/1
فيلمش كو پس

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران