طرح تبدیل محصولات ایران خودرو + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته دی ماه 97 محصولات ایران خودرو از تاریخ 05/10/97 الی 30/10/97 راس ساعت 9 صبح مطابق شرایط و جداول پیوست اعلام می شود؛ لازم است نمایندگان محترم براي مشتریان مربوطه اطلاع رسانی کافی نمایند.
طرح تبدیل محصولات ایران خودرو

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو

توضیحات بسیار مهم و ضروري :
1 .شرایط این بخشنامه صرفا جهت تبدیل خودروي قرارداد مشتریان بود و کاملا اختیاري می باشد و فقط بنا به درخواست مشتریان محترم قابل اقدام است.
توجه:
لازم به ذکر است که اعلام رضایت کتبی مشتري در محل نمایندگی جهت تبدیل، شرط اساسی انجام فرآیند تبدیل در سیستم نمایندگی می باشد و ضروریست نمایندگان محترم ضمن رعایت این موضوع کلیه تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز شکایات حقوقی مشتریان در خصوص این بخشنامه را در نظر بگیرند.
2 .این بخشنامه جهت تبدیل خودروی قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش و دارای دعوتنامه بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده باشد.
3 .قیمت فروش تمام خودروهاي قید شده در مقصد تبدیل، بر اساس آخرین لیست قیمت مصوب ماهانه شرکت و دستور العمل هاي جاري قیمت گذاري تعیین می گردد. هر زمان که به روز رسانی و تغییر شرایط بخشنامه تبدیل متمرکز و پیوسته ضروري تشخیص داده شود، پس از اطلاع رسانی از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها، راساً توسط معاونت بازاریابی و فروش اقدام خواهد شد.
نظرات
 
 
 
مسعود 1397/10/15
سلام و عرض ادب
هرکی فهمید این طرح تبدیل یعنی چی میشه به من هم بگه
الان دقیقا چی و میخوان با چی تبدیل کنن
  • محمد 1397/10/15
    یکم به تاریخ تحویل ماشین نگاه کنی میفهمی ، 5 ماه کاری !!!! خودروهایی که زمان تحویلشون گذشته ، همه باید برن پولهاشون رو پس بگیرن تا حال این لگن سازها جا بیاد
محمد 1397/10/15
کاملا مشخصه میخوان وقت بخرن و تحویلی در کار نیست ، خ... خودتونید.
ناشناس 1397/10/15
بوی ورشکستگی به مشام میرسه ، انشااله به زودی این دو تا مایه ننگ تعطیل میشن و به جاشون شهربازی احداث میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران