نگاهی به نسل جدید مزدا 3، خوبی که بهتر شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مزدا 3 جدید مدل 2019 پس از مدت ها انتظار بالاخره رونمایی شد و به خوبی می توان رگه هایی از خودروی کانسپت Kai را در این خودرو مشاهده کرد.
در بخش طراحی مدل سدان جدید پیشرفت چشمگیری دیده می شود و به نوعی می توان مزدا 3 جدید را یک مزدا 6 کوچک نامید. در داخل کابین هم یک طراحی مینیمالیستی با داشبورد کوچک را شاهد هستیم و رقبای مزدا راه بسیار سختی را در شکست دادن این خودرو در بخش کابین در پیش دارند.

مزدا 3،

مزدا 3،

مزدا 3 مدل 2019 از هر نظر نسبت به قبل پیشرفت کرده و خبر بسیار هیجان انگیز این است که به زودی نسخه 4 چرخ محرک این خودرو نیز به بازار خواهد آمد.
مزدا 3 جدی با انواع موتورهای 1.5، 2 و 2.5 لیتری بنزینی و موتور 1.8 لیتری دیزلی قابل سفارش است. مدل هیبریدی جدید این خودرو هم که به سیستم M Hybrid مجهز بوده و از موتور اسکای اکتیو سری ایکس استفاده می کند.

مزدا 3،

مزدا 3،

موتورهای اسکای اکتیو سری ایکس مزدا فاقد شمع هستند و احتراق در آنها با استفاده از تراکم همانند موتورهای دیزلی انجام می شود. مزیت این کار در راندمانی همانند موتورهای دیزلی و عملکردی مانند موتورهای بنزینی است.
مزدا 3 سیستم تعلیق مدل 2019 را هم ارتقا داده و شاهد چیدمان مک فرسون در جلو و سیستم چند اتصالی با میل تعادل جدید در عقب هستیم .
همه ی موارد نام برده شده مزدا 3 جدید را تبدیل به خودرویی راحت تر و سریع تر کرده اند.
گالری تصاویر را از دست ندهید.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران