برق در برابر عضله؛ نبرد معکوس بین رنو Twizy و مرسدس بنز AMG GTR + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
هنگامی که نام رنو Twizy را می شنویم یا خودروی کوچک برقی میفتیم که شبیه به خودروهای زمین گلف است. اما اینکه رنو Twizy در رقابت درگ در برابر مرسدس AMG GTR قرار گیرد هیچگاه برای کسی قابل قبول نخواهد بود. اما تاپ گیر تصمیم گرفته تا این کار را انجام دهد.
البته اگر این رقابت درگ به صورت عادی انجام شود رنو Twizy هیچ شانسی نخواهد داشت. بنابراین شاهد یک درگ خاص هستیم و مرسدس بنز قرار است تا به صورت دنده عقب با Twizy رقابت کند.

برای شروع کار اشاره کنیم که مرسدس AMG GTR دارای 577 اسب بخار قدرت و 700 نیوتون متر گشتاور دارد و می تواند این خودرو را به سرعت 315 کیلومتر بر ساعت برساند. اما سرعت مرسدس در دنده عقب تنها حدود 60 کیلومتر بر ساعت است. اما باید دید با وجود این محدودیت، Twizy می تواند از پس مرسدس دنده عقب بر آید یا اینکه قدرت 17 اسب بخاری و گشتاور 56 نیوتون متری موتور برقی این خودرو حتی برای این کار نیز کافی نیست. نتیجه ی این درگ جالب را در ویدیوی زیر ببینید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران