ورود 36 کانتیر لوازم یدکی سیتروئن C3 به کشور

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از چندین ماه تاخیر، بلاخره شرکت "سایپا سیتروئن" تعدادی از خودروهای "سیتروئن C3" ثبت نام شده را به مشتریان تحویل داد و نکته جالب در رابطه با عدم تحویل آنان به مشتریان، نبود برخی از قطعات به خاطر تحریم و مشکل در تامین قطعات آن بوده است که حالا با رفع مشکل، سایپا سیتروئن موفق به مونتاژ نهایی و تحویل یکسری خودروی سیتروئن C3 به مشتریان خود شده است.
در این چندماه و با اعمال تحریم های بین المللی صنعت خودروسازی کشور، سوالی که ذهن مخاطب را درگیر خواهد کرد تامین قطعات یدکی اتومبیل برای کسانی خواهد بود که در حال حاضر صاحب یک دستگاه سیتروئن C3 هستند، در این خصوص مومنی به عنوان معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا سیتروئن اعلام کرده است که برای تامین قطعات سیتروئن C3 و همچنین ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان، اقداماتی انجام داده و با سفارش گذاری قطعات به میزان لازم، موفق به واردات لوازم یدکی سیتروئن C6 به کشور شده ایم که به طور دقیق تر میتوان به واردات 36 کانتینر لوازم یدکی سایپا سیتروئن C3 اشاره داشت که در حال حاضر داخل گمرک بوده و مراحل ترخیص آن درحال انجام است که با ورود آن به کشور می توانیم نگرانی مشتریان از بابت قطعات یدکی سیتروئن C3 را تاحدودی برطرف کنیم.

سیتروئن C3

سیتروئن C3


به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا سیتروئن در ادامه صحبت های خود اعلام کرد که با دفتر منطقه ایی سیتروئن در زمینه سفارش دوباره قطعات نیز اقدام خواهیم کرد، زیرا قطعات و لوازم یدکی خودرو در بین موارد تحریمی نبوده و امکان ثبت سفارش و عرضه آن برای تامین نیاز مشتریان داخلی بلامانع خواهد بود تا از بابت لوازم یدکی و خدمات پس از فروش مشکلی برای مشتریان وجود نداشته باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران