ایران خودرو و سایپا بابت افزایش خودسرانه قیمت‌ها اخطار گرفتند

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با اصلاح قیمت کارخانه ‌ای این تصور ایجاد شد که خودروسازان با سرعت بیشتری به تعهدات خود عمل خواهند کرد و خودروهایی را که معوق شده است تحویل می ‌دهند اما ثبت‌ نام‌ کنندگان خودرو هنوز چشم انتظار خودروهایی هستند که ماه‌ های گذشته پول آن را تمام و کمال پرداخت کردند و از تاریخ تحویل آنها هم چند ماهی می‌ گذرد.
به نقل از تسنیم، در هفته های اخیر دو شرکت ایران خودرو و سایپا با انتشار لیست جدید محصولات خود در دی ماه قیمت تعدادی از خودروهای خود را افزایش دادند. به نحوی که ایران خودرو در 2 دی ماه امسال قیمت جدید 5 خودروی خود شامل هایما اس5، پژو207 دستی، پژو پارس اتوماتیک، دانگ فنگ اچ30 کراس و دنا پلاس را اعلام کرد.
علاوه بر این در 8 دی ماه هم این شرکت خودروساز در ادامه تغییرات قیمت انواع محصولات خود قیمت‌های جدید دنا و سوزوکی را اعلام کرد. شرکت سایپا هم در 6 دی ماه امسال قیمت جدید 4 خودروی سراتو 1600 آپشنال، سراتو 2000 آپشنال، چانگان و پراید 151SE را منتشر کرد.
افزایش قیمت این خودروها توسط شرکت‌های خودروسازی در حالی انجام شده که سازمان حمایت با ارسال نامه‌ای به آنها اخطار داده است. براساس نامه اخطاری سازمان حمایت به شرکت‌های خودروساز هنوز قیمت‌های این دو شرکت با ضابطه‌های قیمت گذاری سازمان حمایت تطبیق داده نشده و بر همین اساس نباید اجرایی شود.
نظرات
 
 
 
ali 1397/10/12
اخطار؟!!! ای وای چ مجازات سنگینی...دیگه ازین کارا نمیکنن!!
رسول 1397/10/12
بابا دست بر داريد از اين سياه بازي ها اين دولت وزيرمجموعه دولت همشون با دو گاري ساز دستشون تو يه كاسه هست خود اين دولت واورگان هاي مرتبط هم نفع ميبرن از فروش خودرو كي به فكر مردم هست همش براي دل خوشي بعضي مردم هست كه متوجه نيستن و دارن حمايت ميكنن
Bj 1397/10/12
بابا ایول باز خوبه اخطار گرفتن اینکارم نمی‌کردید فرانسه یخورده بنزین رو گرون کردن دولت رو زمین زدن به گو خوردن افتادن تو این خراب شده تو چند ماه قیمتها سه برابر میشه بعدش چند نفر سوری میان مصاحبه می‌کنند ک ما پشت مصرف کننده هستیم برو بابا اینی ک فکر می‌کنید گوشش درازه خودتونید ما این اشغالها رو نمیخریم تا تعطیل بشن والا بخدا من اگه قراره اینقدر هزینه کنم واسه یه اشغال خوب یخورده دیگه پول میذارم روش از اینجا میرم ک یه زندگی راحت داشته باشم
محمد 1397/10/13
یه اخطار دیگه بگیرن اخراج میشن یعنی؟
جمع کنید این بچه بازیا رو...
اخطار؟!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران