پوشش کامل سومین نمایشگاه خودرو تهران در خودروبانک

سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران از سه شنبه هجدهم دی ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب آغاز به کار خواهد کرد و تا جمعه 21 دی ماه ادامه خواهد داشت. پس از سالها که برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در نمایشگاه بین المللی متوقف شده بود، این سومین سال پیاپی است که نمایشگاه خودرو تهران با فرمتی جدید در شهر آفتاب برگزار میشود.
همانند دو دوره گذشته بهمراه تیم کامل پوشش اخبار گروه خودروبانک در نمایشگاه حاضر خوهیم بود تا شما مخاطبان گرانقدر را در جریان جدیدترین اطلاعات نمایشگاه قرار دهیم. مطابق همیشه با همراهی خود انرژی بخش گروه تهیه اخبار ما باشید.
سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران از سه شنبه تا جمعه از ساعت 10 الی 18 میزبان علاقمندان خواهد بود.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/10/17
کلا امسال این نمایشگاه برای بازدید کننده وقت تلف کردنی بیش نیست ، لگن سازها زیر تحویل پراید و پژو زاییدن دیگه چی میخوان رونمایی کنن ؟؟؟ قیمت ها هم که انقدر مسخره شده کسی توان خرید کردن نداره و خرید و فروشی در کار نیست ، به زودی فاتحه این صنعت خوندست با این اوضاع

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران