بررسی مشکلات نمایشگاه خودرو امسال در گفتگو با مدیر برگزاری نمایشگاه + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
سومین نمایشگاه خودروی تهران امروز در حالی آغاز به کار کرد که جای خالی بسیاری از واردکنندگان بزرگ و مطرح کشور در آن خالی است. اصلی ترین دلیل عدم حضور واردکنندگان در این نمایشگاه را باید بسته بودن سایت ثبت سفارش و عدم امکان واردات خودرو به کشور با توجه به تصمیمات دولت دانست. متاسفانه نبود واردات خودرو سبب بروز نارضایتی و افزایش قیمت عجیب خودرو در سال اخیر شده و نه تنها واردکنندگان را با مشکل مواجه کرده بلکه خریداران را نیز از دسترسی به خودروهای روز و استاندارد دنیا محروم کرده است.

گفتگو با مدیر برگزاری نمایشگاه

گفتگو با مدیر برگزاری نمایشگاه

اما در سایه‌ی نبود خودروهای وارداتی، نمایشگاه امسال سعی کرده تا بیشتر توان خود را روی داخلی سازی و خودروسازان حاضر در کشور متمرکز کند. در راستای این رویکرد، نمایشگاه امسال بخش مخصوص به توانمندی های کشور در بخش قطعه سازی و داخلی سازی نیز دارد که این بخش با هماهنگی های انجام شده با وزارت صنعت راه اندازی شده است. بخشی از این نمایشگاه قطعاتی را که به صورت 100 درصدی در داخل تولید می شوند را به نمایش می گذارند.
در ادامه می توانید مصاحبه ی خودروبانک با آقای عاجزی مدیر برگزاری نمایشگاه خودروی تهران را مشاهده کنید.

نظرات
 
 
 
مصطفى 1397/10/18
چرا نمى گين فقط ٤ تا شركت ماشين آوردن؟
نه كرمان نه بهمن نه تويوتا نه رنو نه هيوندا و كيا
وقتمون فقط تلف شد
ديگه شورشو در آوردن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران