سومین نمایشگاه خودرو تهران چگونه گذشت؟ + فیلم مصاحبه

سومین نمایشگاه خودرو تهران دیروز جمعه به پایان رسید. این نمایشگاه برای سومین سال پیاپی در شهر آفتاب تهران برگزار شد و با توجه به وضعیت نامناسب صنعت خودرو، این نمایشگاه گسترش و شکوفایی سال های قبل را نداشت و تعداد حاضرین به مراتب کمتر از سال های پیش بود.
حواشی این نمایشگاه نیز از نکات جالب بود و در بعضی از روزها شاهد تجمع مشتریان ناراضی در اعتراض به تاخیرهای زیاد خودروسازها و افزایش قیمت ناگهانی خودروها بودیم. البته این اعتراض ها در شرایط کاملاً مسالمت آمیز بود و هیچ گونه درگیری و برخوردی صورت نگرفت.
اما در این نمایشگاه، شرکت هایی چون ایران خودرو، سایپا، سیف خودرو و عظیم خودرو حضور داشتند و محصولات جدید خود را به نمایش گذاشتند.
در این مصاحبه با آقای علیرضا عاجزی مدیر برگزاری نمایشگاه خودرو تهران صحبت کوتاهی داشتیم تا ببینیم این رویداد به صورت خلاصه چگونه گذشت.

نظرات
 
 
 
محمد 1397/10/22
واقعا من نمیدونم خجالت نمیکشن اسم نمایشگاه رو به روی این مایه ننگ بزارن ! بابا جمع کنید کاسه کوزتون رو
حمید 1397/10/23
نمایشگاه اسباب بازیهای چینی
سال 2019 مسخره ترین ماشینهای دنیا رو یه جا جمع کنین میشه همین
چه دستاورد عظیمی
Omid622 1397/10/27
با چه روی اومده مصاحبه میکنه این مدیران تو ایران چه روی دارن میان با این شرایط میگن وضعیت خوب بوده
شما نمایشگاه ۹۵ رو یه بار دیگه ببینید و مقایسه کنید با ۹۷
افتضاح کامل بود به هرکی از اون ور آبها نشون بدی پناهندگی مادام عمر میدن بهت که این
نمایشگاه ماشبن بود

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران