خودروساز داخلی محکوم به جمع آوری خودروهای معیوب خود شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از صدور رای برای یک شرکت خودروساز داخلی به جمع آوری خودروهای تولیدی ناقص خود خبر داد.
به نقل از میزان، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در مصاحبه با خبرگزاری ها عنوان کرد که یک شرکت خودروسازی داخلی به جمع آوری خودروهای ناقص و معیوب خود محکوم شده است. این شرکت که خودروهای تولیدی آن نوع خاصی از بازار را در بر می گیرد محصولاتی تولید کرده است که دارای عیب در شاسی، محور و اکسل (میله فرمان) می باشند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در انتها توضیح داد که هرچند رای مذکور غیر قطعی بوده است اما بسیار مهم تلقی می شود چرا که برای اولین بار یک شرکت خودروساز ملزم به جمع آوری خودروهای ناقص و معیوب خود شده است.
نظرات
 
 
 
مهدی 1397/10/25
تو این مملکت ابروی ادم بیگناهو زود و خیلی راحت میبرن ، ولی موقع حسابرسی از دزدها و مجرم ها که میرسه دیگه میشه خ.د ( خودروساز داخلی) ، چرا اسمشو نمیگین !! چرا نباید مردم اشکارا بفهمن که چه شرکتی تخلف داشته !!
علیرضا 1397/10/25
کسی میدونه چه ماشینی بوده؟
حمیدرضا 1397/10/25
لطفاً اسم خودرو ساز مورد نظر رو هم در خبرتون بگویید...هر چه بدبختی تو این مملکت میکشیم ناشی از عادی شدن مخفی کاری و دروغ است...
محمد 1397/10/25
چه شرکتی ؟ اسم نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران