تلاش ناکافی مجلس برای مهار صنعت خودرو

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: مجلس در حال رایزنی با دولت برای تعیین تکلیف قیمت خودرو و نحوه تحویل خودروهای پیش‌فروش شده به مشتریان است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، وی افزود: کمیسیون صنایع مجلس تا کنون جلسات پر شماری با وزیر صنعت و معدن و مدیران خودروسازی سایپا و ایران‌خودرو درباره تعیین تکلیف وضعیت قیمت خودرو و چگونگی تحویل خودروهای پیش‌فروش شده تشکیل داده است و ما امیدواریم در روزهای آتی به نتایج خوبی که به سود مردم هم باشد، دست یابیم. اکبریان درباره نقش دولت در صنعت خودروسازی نیز گفت: دولت باید نظارت خود بر خودروسازان را افزایش دهد تا خودروسازان خودروی با کیفیت و با قیمتی مناسب به مردم عرضه کنند.
نماینده مردم کرج در مجلس در پایان تصریح کرد: ما در صنعت خودرو تا چند سال گذشته با مشکل کیفیت روبه‌رو بودیم، اما مشکلی در تیراژ و میزان تولید نداشتیم، حال در شرایط فعلی که با پایین آمدن تولید با مشکلاتی مواجه شده‌ایم، تلاش کرده‌ایم که صنعت خودرو با بحران مواجه نشود و از بروز بحران جلوگیری کنیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران