اختلاف قیمت بازار با نمایندگی محصولات ایران خودرو + جدول

دنبال کردن قیمت روز و مقایسه آن با قیمت کارخانه، تبدیل به یک سوژه داغ برای کاربران ایرانی شده است، بویژه دلالان بازار خودرو و از همه مهم تر، کسانی که تا پیش از گرانی های اخیر صنعت خودروسازی به فکر خرید یک اتومبیل بوده اند، اما حالا در باتلاق افزایش قیمت ها گیر کرده و منتظر تکان خوردن بازار خودرو و کاهش احتمالی قیمت ها هستند و از طرفی دیگر، مشتریان به دنبال آغاز فروش محصولات تولید داخل هستند تا مجبور به خرید گران تر از کارخانه اتومبیل های تولید داخل در بازار نباشد.
حال امروز پیرو موضوع بالا، لیستی از قیمت محصولات ایران خودرو برای روز یکشنبه 7 بهمن ماه 97 منتشر شده است که به خوبی تفاوت قیمت محصولات ایران خودرو در بازار نسبت به نمایندگی را نشان می دهد که برخی از آنان حتی اختلاف قیمت نزدیک به 30 میلیون تومانی دارند و برخی دیگر هم به دلیل تحریم های جدید توقف فروش شده اند که می توانید جزییات بیشتر آن را در تصویر زیر به نقل از عصرخودرو شاهد باشید.

اختلاف قیمت بازار با نمایندگی محصولات ایران خودرو برای 7 بهمن ماه

اختلاف قیمت بازار با نمایندگی محصولات ایران خودرو برای 7 بهمن ماه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران