نتیجه مسابقه طناب کشی بین بی ام و M2 و لامبورگینی هوراکان؟ + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
تاکنون چندین فیلم از مسابقه طناب کشی میان خودروهای موجود در بازار منتشر کرده ایم که نمونه آن می تواند مسابقه طناب کشی بین تسلا مدل X و تویوتا پرادو دیزلی باشد که نتیجه این مسابقه طناب کشی، برتری مطلق تسلا مدل X در مقابل تویوتا پرادو بود که حتی در پایان شاهد نقص فنی تویوتا پرادو بودیم یا در موردی دیگر مسابقه طناب کشی تسلا مدل X در مقابل یک دستگاه خودروی شاسی بلند غول پیکر "هامر H2" قرار گرفته است که به دلیل سیستم محرک قوی‌تر از تویوتا پرادو و همچنین آفرود منحصربه فرد، توانست تسلا مدل X را مغلوب خود کند. اما امروز یک مسابقه طناب کشی میان 2 اتومبیل کاملا متفاوت برای شما آماده کرده ایم که یکی از آنان سوپراسپرت ایتالیایی و دیگری هم خودروی اسپرت آلمانی است.
برای رسیدن به نتیجه این مسابقه هیجان انگیز طناب کشی مابین لامبورگینی هوراکان و همچنین خودروی "بی ام و M2" که هردوی آنان تقویت شده اند، می‌توانید فیلم بارگذاری شده در انتهای این مقاله را مشاهده کنید و پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه تماشای آن را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 
علی 1397/11/14
این مسابقه بیشتر به وزن هر خودرو . گشتاور در دور های پایینی موتور . اصطکاک . مهارت راننده بستگی داره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران