جدیدترین قیمت خودرو در بازار تهران و کرج + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بازار خودرو این روزها در کساد کامل به سر می برد و به عقیده به بسیاری از کارشناسان تا عرضه بیشتر خودرو توسط خودروسازان همچنان در همین شرایط خواهد ماند.
انتظار می رفت افزایش قیمت کارخانه ای خودروها بتواند به بازار آزاد شک وارد کند و مبادلات این بازار را تغییر دهد اما این اتفاق نیز نتوانست در رکود فعلی بازار تاثیرگذار باشد.
خریداران خودرو قیمت های فعلی را غیرمنطقی می دانند و اختلاف قیمت ۹ تا ۲۳ میلیون تومانی در بازار خرده فروشی برای آن ها توجیه پذیر نیست.
هم اکنون سود حاشیه بازار در گروه سمند ۱۶ میلیون تومان، گروه ۲۰۶ بیش از ۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، گروه پژو ۴۰۵ حدود ۱۳ میلیون و ۷۰۰ تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک نزدیک به ۲۳ میلیون تومان است که همین موضوع از خروج دلالان و واسطه گر ها از بازار خودرو جلوگیری می کند.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت روز خودروهای موجود در بازار:
قیمت روز خودرو

قیمت روز خودرو


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران