قیمت محصولات رنو در تعهدات معوقه سایپا مشخص شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرکت خودروسازی سایپا، امروز با انتشار اطلاعیه ای، قیمت تعهدات معوقه محصولات رنو خود را به اطلاع نمایندگی های سراسر کشور رساند. این بخشنامه شامل خودروهای پیش فروش شده ای می شود که موعد تحویل آنها طبق قرارداد مشتری تا تاریخ سی ام دی ماه 1397 بوده و تا کنون هیچ دعوت نامه ای دریافت نکرده اند. مشتریانی که در گذشته برای آنها دعوت نامه صادر شده و اقدام به تکمیل وجه نموده اند، مشمول این بخشنامه نمی شوند.
مطابق این بخشنامه، قیمت تندر 90 با گیربکس JHQ ، پس از جمع مواردی همچون عوارض و مالیات برابر 44 میلیون و 348 هزار و 500 تومان، پارس تندر با گیربکس JHQ و مولتی مدیا برابر 48 میلیون و 264 هزار و 200 تومان، رنو ساندرو دنده ای با گیربکس JHQ برابر 48 میلیون و 956 هزار تومان، رنو ساندرو اتوماتیک، 54 میلیون و 644 هزار تومان، رنو ساندرو استپ وی دنده ای با گیربکس JHQ برابر 53 میلیون و 877 هزار تومان و رنو ساندرو استپ وی اتوماتیک برابر 61 میلیون و هزار تومان اعلام شده است. این خودروها در بازار آزاد هم اکنون با قیمتی در محدوده بین 80 الی 110 میلیون تومان به فروش می رسند.

بخشنامه

بخشنامه

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران