قیمت جدید و قطعی خودروی سیتروئن C3 اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
خودروی سیتروئن C3 از آن دسته خودروهایی بود که از زمان عرضه حواشی فراوانی را با خود به همراه داشت. سایپا بعد از تولید آزمایشی سیتروئن C3 در اردیبهشت ماه یک تست درایو بسیار خوب و پخته از این خودرو برگزار کرده و با کمک تبلیغاتی گسترده موفق به پیش فروش بیش از 2 هزار دستگاه از آن شد. خریداران مبلغ 60 میلیون تومان را پیش پرداخت کرده اند.
حالا با گذشت چند ماه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان سرانجام قیمت محاسباتی سیتروئن C3 را اعلام کرد.
قیمت سیتروئن C3

قیمت سیتروئن C3

بر این اساس قیمت نهایی این محصول 201/826/000 تومان می باشد که با در نظر گرفتن مبالغ مربوط به تخفیف، تاخیر در اعلام و سود مشارکت، مبلغ نهایی قابل پرداخت توسط مشتری 103/736/000 است. با این وجود در خصوص افرادی که پیش از این مطابق قیمت گذاری سایپا (حدود 220 میلیون تومان) تکمیل وجه کرده بودند ابهاماتی وجود دارد و مشخص نیست سایپا قصد دارد تا اختلاف این رقم با قیمت اعلامی جدید (201 میلیون تومان) را به ایشان بازگرداند یا خیر؟
نظرات
 
 
 
alireza juve 1397/11/18
رقیبای مستقیمش تیوولی و پژو2008 بودن ولی بازاری ک قیمتش این باشه انصافا نمیشه 200 تا پای اینا پول داد کاش قیمت ها برگرده ....ب کجا رسیدیم ک قیمتای قبل گرون بود اما الان میگیم کاش قبلیا برگرده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران