استقرار بازرسان سازمان بازرسی کل کشور در دو شرکت خودروساز بزرگ کشور

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته های رئیس سازمان بازرسی کل کشور، این سازمان بازرسان خود را در دو شرکت ایران خودرو و سایپا مستقر کرده تا بررسی تخلفات احتمالی با سرعت و دقت بیشتری صورت پذیرد.
به نقل از باشگاه خبرنگاران، قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با این موضوع در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های داخلی عنوان کرد که افزایش چندباره قیمت خودروها در طی روزهای گذشته سبب شده که بازرسان این سازمان در دو شرکت خودروسازی بزرگ کشور مستقر شده و به بررسی قیمت خودروها و علل افزایش آن ها بپردازند. این بازرسان تمامی مراحل و عملیات های مربوط به فروش خودرو را بررسی کرده تا مطمئن شوند که سایپا و ایران خودرو منطبق بر قانون عمل می کنند.
نظرات
 
 
 
ینفر 1397/12/5
دراز گوش خودتونید قیمت ماشین شده 3 برابر بازرس میفرستین.لعنت خدا بر کلاه برداران و ملت پی که غیرت ندارن
محمد 1397/12/5
همون جا تو حیاط سایپا و ایرانخودرو چادر بزنید مسقر باشید شاید گشایشی حاصل شد!
احمذ 1397/12/5
بازرس برای.چی؟! وقتی قطعه سازها مشخصا قیمت قطعات هم چه به صوذت.خورد چه به صورت کلان مشخص است. بازرس برای جی؟! بازرسان را فرقون سازان نخرند صلوات.
رضا 1397/12/6
فكر كنم خيال مردم هم مثل من راحت شد!! حقمونو با نظارت اين بازرسان مى خورن،،،از فردا شاهد اتفاقات جديدي خواهيم بود.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران