بخشودگی جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث تا پایان بهمن ماه

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه تا پایان بهمن ماه امسال شامل بخشودگی جریمه دیرکرد می شود.
بنا به گفته های معاون نظارت بیمه مرکزی به مناسبت ایام دهه فجر تمامی وسایل نقلیه موتوری زمینی مانند اتومبیل، موتورسیکلت و ماشین آلات کشاورزی از 12 تا 30 بهمن امسال می‌توانند از بخشودگی بیمه شخص ثالث استفاده کنند.
به نقل از شبکه خبر، مفید امینی گفت: جریمه دیرکرد شامل وسایل نقلیه ای می شود که از بیمه شخص ثالث بهره مند نمی باشند. بنا به قانون تمامی وسایل نقلیه باید از بیمه شخص ثالث بهره ببرند که از 32 میلیون وسیله نقلیه در کشور در حدود 10 میلیون از این بیمه برخوردار نیستند.
وی همچنین عنوان کرد که افرادی که تاکنون موفق نشده اند از بیمه شخص ثالث بهره ببرند از این پس می توانند از طرح جدید بیمه راننده محور استفاده کنند. این طرح تا پایان امسال، اجرایی خواهد شد.
امینی در پایان در خصوص اختلاف قیمت در بیمه شخص ثالث نیز توضیح داد که اختلاف قیمت مذکور به علت داشتن سابقه تصادف در برخی از وسایل نقلیه است و اساس قیمت بیمه وسیله نقلیه، برای همه بیمه گران یکسان است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران